Cennik

Od Projektu do Opłaty

Każda praca jest wyceniana indywidualnie na podstawie przesłanych materiałów, oraz celi pracy i założeń jakie są postawione w osiągnięciu zamierzonego rezultatu.

Zapewniamy najlepsze możliwe rozwiązania, aby zapewnić Tobie najlepsze rozwiązania.

Etapy podejmowanej współpracy dla maksymalizacji efektu i minimalizacji czasu i kosztów realizacji:
opracowania statystyczne

Czekamy na twój telefon lub maila aby pokierować cię w następnych krokach współpracy.


Wysyłamy Ci plik kontaktowy do uzupełnienia, przykład realizacji oraz regulamin współpracy. Uzupełniony plik kontaktowy odsyłasz razem z ankietą/ opisem badań abyśmy mogli przygotować darmową wycenę i propozycję analizy statystycznej.


Na podstawie przesłanych materiałów przygotowujemy wycenę. W razie wątpliwości kontaktujemy się aby dopasować twoje oczekiwania do propozycji analizy statystycznej. Jeśli nie jest możliwe osiągnięcie pożądanych celów na tym etapie to Cię o tym informujemy.


W tym etapie to Ty decydujesz czy przygotowana oferta Ci odpowiada. Jest możliwość negocjacji i omówienia założeń i narzędzi wykorzystanych do analizy.
Jeśli nawiązujemy współpracę to wysyłasz nam dane do realizacji zlecenia.


Po przesłaniu wyników opracowanie statystyczne realizujemy zazwyczaj w 10 dni roboczych. Jeśli będzie to trwało dłużej to cię wcześniej o tym poinformujemy. W trakcie realizacji zlecenia jeśii nie jest możliwe osiągnięcie pożądanych celów to również na tym etapie Cię o tym informujemy.


W tym etapie akceptujesz nadesłane opracowanie, a jeśli nie spełnia ono twoich oczekiwań staramy się je odpowiednio poprawić. Rozliczenie następuje do 10 dni od otrzymania opracowania.

Nawet po rozliczeniu jest możliwość konsultacji i opieki merytorycznej. Odpowiedzeniu na pytania z recenzji jak i późniejszej poprawki raportu.